اطلاعات مربوط به ارسال كالا

ارسال و تحویل كالاهای خریداری شده در سایت فروشگاه صانعي به سه روش زیر صورت می‌گیرد:

 

  • پست پیشتاز
  • پست سفارشی
  • پیك موتوری (پس كرایه)

 

پست پیشتاز

پس از انجام خرید خود در سایت فروشگاه صانعي كالای خریداری شده حداكثر ظرف مدت 2 روز كاری تحویل پست شده و كد رهگیری در صفحه سوابق خريد در سایت قابل رویت می‌باشد.

بدیهی است كه از زمان تحویل بسته به پست و ثبت كد رهگیری در سایت، پیگیری مرسولات پیشتاز از طریق سایت اداره پست امكان‌پذیر می‌باشد. برای رهگیری مرسولات خود به آدرس اینترنتی  http://tntsearch.post.ir مراجعه كنید.

جهت كسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین پست پیشتاز اینجا كلیك كنید.

 

پست سفارشی

پس از انجام خرید خود در سایت فروشگاه صانعي كالای خریداری شده حداكثر ظرف مدت 2 روز كاری تحویل پست شده و كد رهگیری در صفحه سوابق خريد در سایت قابل رویت می‌باشد.

بدیهی است كه از زمان تحویل بسته به پست و ثبت كد رهگیری در سایت، پیگیری مرسولات سفارشی از طریق سایت پست امكان‌پذیر می‌باشد. برای رهگیری مرسولات خود به آدرس اینترنتی  http://tntsearch.post.ir مراجعه كنید.

جهت كسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین پست عادی اینجا كلیك كنید.

 

پیك موتوری (پس كرایه)

پس از انجام خرید خود در سایت فروشگاه صانعي كالای خریداری شده حداكثر ظرف 2 روز كاری در ساعات اداری (8:30 لغایت 17:00) ضمن هماهنگی قبلی با خریدار تحویل موسسه‌های پیك می‌شود.

تعرفه هزینه‌های حمل به نقاط مختلف تهران توسط موسسه‌های پیك تعیین شده و مامور حمل بسته موظف به ارائه رسید معتبر در قبال دریافت هزینه می‌باشد.

بدیهی است كه در صورت عدم حضور خریدار در آدرس قید شده كالای خریداری شده به محل فروشگاه عودت داده می‌شود و بعد از هماهنگی مجدد و پرداخت هزینه‌های مربوطه كالا ارسال خواهد شد.

 

توجه:

روز كاری: شنبه تا چهارشنبه از 8:30 لغایت 17:00 و پنجشنبه از 8:30 لغایت 13:00 می‌باشد. بدیهی است كه ارسال و تحویل كالا به اداره پست و مشتریان فقط در روزهای كاری هفته انجام می‌شود.

توجه:

جهت دريافت به موقع مرسوله پستي، بهتر است آدرسي در سايت قيد شود، كه در ساعات 9:00 الي 15:00 فردي جهت دريافت آن حضور داشته باشد، در غير اين صورت پس از دو بار مراجعه پست‌چي رسيدي از طرف مامور پست در صندوق پستي قرار مي‌‌گيرد، كه در اين صورت بايد فرد به همراه رسيد پست و كارت شناسايي خود در ساعات اداري به منطقه پستي مربوطه، مراجعه كرده و مرسوله را تحويل بگيرد. براي اشخاص حقيقي و صندوق‌هاي شخصي 7 روز و براي اشخاص حقوقي 10 روز، مرسوله در دفتر پست نگهداري مي‌شود، نهايتا در صورت عدم مراجعه حضوري ، مرسوله به آدرس فرستنده عودت داده خواهد شد.