اصول حسابداري (2)

ناشر: كتاب مهربان
نویسنده: مسعود بختياري ‏‏‏، علي كريمي نيا ‏‏‏، علي اصغر عيوضي حشمت ‏‏‏،
وضعيت : موجود در انبار
34,000تومان

درباره‌ي كتاب اصول حسابداري (2)  اثر مسعود بختياري ‏‏‏، علي كريمي نيا ‏‏‏، علي اصغر عيوضي حشمت :

درس اصول حسابداری شاید مهمترین درس دوران تحصیل یک حسابدار باشد. خلا در زمینه آموزش موثر و کتب آموزشی پایه ای در حسابداری در جامعه دانشگاهی حسابداری بسیار محسوس است. شیوه آموزش نوین، ساده و روان کتب مربوط به این درس می تواند در علاقمندی دانشجویان برای مطالعه عمیق تر مطالب و بنیانی مستحکم برای یادگیری دروس حسابداری میانه و پیشرفته برای دانشجویان رشته حسابداری بسیار موثر باشد و در نهایت در حرفه حسابداری به آنها کمک شایانی نماید. در این کتاب سعی شده است تا با بیانی ساده و مفید ، درس اصول حسابداری ۲ آموزش داده شود.

این کتاب خالی از اشکال نیست، لذا با سپاس فراوان از استادان و همکاران و مدرسان محترم حسابداری و دانشجویان عزیز که این کتاب را مورد مطالعه قرار می دهند، تقاضا دارد چنانچه با ایراد و اشکالی مواجه شدند اینجانب را از طریق پست الکترونیکی مطلع فرمایند که موجب تشکر و امتنان خواهد بود. در اینجا لازم است از دوستان و همکاران محترم که با ارائه نظرات خود در بهبود کیفیت کتاب سهیم بودند، تشکر و قدردانی کنم.

این اثر توسط  انتشارات كتاب مهربان منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير كتاب هاي حسابداري را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده مسعود بختياري ‏‏‏، علي كريمي نيا ‏‏‏، علي اصغر عيوضي حشمت ‏‏‏،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 167
نوبت چاپ 1
ابعاد 165*235 میلی‌متر
وزن 195
سال چاپ 1398
سايز وزيري
شابك9786008608226
كد كالا50648

محصولات مرتبط