ديناميك سازه ( مجموعه عمران)

ويژه دكتري عمران سازه
ناشر: مشاوران صعود ماهان
نویسنده: مهدي يزداني ‏‏‏، امين غضنفري تهران ‏‏‏،
وضعيت : موجود در انبار
47,000تومان

درباره‌ي كتاب ديناميك سازه ( مجموعه عمران) اثر مهدي يزداني ‏‏‏، امين غضنفري تهران :

دینامیک سازه ها به عنوان یکی از مهمترین دروس مهندسی عمران شناخته می شود و از جنبه های مختلفی در مهندسی عمران کاربرد دارد. با توجه به اهمیت درس حاضر، اخیر همواره جزء منابع کنکور دکتری در سال های بوده است. از طرفی به علت پیچیدگی های موجود در درس دینامیک سازهها، استفاده متقاضیان کنکور دکتری از کتاب های مرجع با مشکلات زیادی مواجه شده است. برای این منظور، هدف از کتاب حاضر ارائه خلاصه ای از مطالب اهم درس دینامیک سازهها با حذف اثباتها و روابط پیچیده است. بنابراین، کتاب حاضر جهت متقاضیان کنکور دکتری تهیه شده است.

کتاب حاضر حاصل چندین سال تجربه اینجانبان در تدریس دینامیک سازه ها در کنکور دکتری است. بنابراین، مطالب گردآوری شده کاملا مطابق با سرفصل های کنکور دکتری در سال های گذشته است. در کتاب حاضر سعی شده از ارائه اثبات های بیشمار موجود در کتاب های مرجع خودداری شود و مطالب مورد نیاز به صورت مفهومی و با ارائه نکات تستی ارائه شود. برای این منظور، در فصل اول کتاب حاضر مبانی دینامیک سازهها و تعیین معادلات تعادل دینامیکی ارائه شده است. در فصل دوم، تحلیل ارتعاشات سیستم های یک درجه آزادی به صورت کاملا کنکوری و مفهومی ارائه شده است. فصول سوم و چهارم مربوط به تحلیل سیستم های یک درجه آزادی تحت اثر بارهای هارمونیک و غیر هارمونیک هستند. در فصل پنجم، تحلیل سیستم های غیرخطی و مبانی روش های عددی ارائه شده است. نهایتا در فصل ششم، تحلیل سیستمها در دستگاه مختصات کلی مورد بررسی قرار می گیرد. لازم به ذکر است که سرفصل های تهیه شده براساس سوالات کنکورهای سال های گذشته تهیه شده است. برای این منظور سه فصل اول از اهمیت به سزایی برخوردار هستند.

این اثر توسط  انتشارات كتاب مشاوران صعود ماهان منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير كتاب هاي عمران را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده مهدي يزداني ‏‏‏، امين غضنفري تهران ‏‏‏،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 176
نوبت چاپ 1
ابعاد 210*280 میلی‌متر
وزن 560
سال چاپ 1398
شابك9786003893504
كد كالا50575