روش تدريس

دكتري مجموعه زبان انگليسي
ناشر: مشاوران صعود ماهان
نویسنده: پرويز مصلي‌نژاد
وضعيت : موجود در انبار
70,000تومان

درباره‌ي كتاب روش تدريس اثر پرويز مصلي‌نژاد  :

به پاس تشکر از چنین موهبت الهی، موسسه ماهان در صدد برآمده است تا در راستای انتقال دانش و مفاهیم با کمک اساتید مجرب و مجموعه کتب آموزشی خود برای شما داوطلبان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد گام موثری بردارد. امید است تلاش های خدمتگزاران شما در این موسسه پایه گذار گام های بلند فردای شما باشد. مجموعه کتاب های کمک آموزشی ماهان، به منظور استفاده داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد تالیف شده اند. در این کتابها سعی کرده ایم با بهره گیری از تجربه اساتید بزرگ و کتب معتبر داوطلبان را از مطالعه کتابهای متعدد در هر درس بی نیاز کنیم. .

دیگر تالیفات ماهان برای سایر دانشجویان به صورت ذیل می باشد.

• مجموعه کتابهای ۸ آزمون: شامل ۵ مرحله کنکور کارشناسی ارشد ۵ سال اخیر به همراه ۳ مرحله آزمون تالیفی ماهان همراه با پاسخ تشریحی می باشد که برای آشنایی با نمونه سوالات کنکور طراحی شده است. این مجموعه کتابها با توجه به تحلیل ۳ ساله اخیر کنکور و بودجه بندی مباحث در هریک از دروس، اطلاعات مناسبی جهت برنامه ریزی درسی در اختیار دانشجو قرار میدهد.

• مجموعه کتاب های کوچک: شامل کلیه نکات کاربردی در گرایش های مختلف کنکور کارشناسی ارشد می باشد که برای دانشجویان جهت جمع بندی مباحث در ۲ ماهه آخر قبل از کنکور مفید می باشد. . بدین وسیله از مجموعه اساتید، مولفان و همکاران محترم خانواده بزرگ ماهان که در تولید و به روزرسانی تالیفات ماهان نقش موثری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم.

این اثر توسط  انتشارات كتاب مشاوران صعود ماهان منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير كتاب هاي عمران را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده پرويز مصلي‌نژاد ‏‏‏،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 302
نوبت چاپ 1
ابعاد 210*280 میلی‌متر
وزن 890
سال چاپ 1398
شابك9786003890343
كد كالا50577

محصولات مرتبط