همه چيز ممكن است: تكنيك هاي برتر فروش بيمه عمر

Everything is possible
ناشر: پژوهشكده بيمه
نویسنده: مهدي فخارزاده ‏‏‏، روي الكساندر ‏‏‏،
مترجم: غدير مهدوي الهام محمدي زرين ،
وضعيت : موجود در انبار
40,000تومان

درباره کتاب همه چيز ممكن است: تكنيك هاي برتر فروش بيمه عمر اثر روي الكساندر و مهدي فخارزاده با ترجمه ی الهام محمدي زرين و غدير مهدوي:

بيمه، سازو کاري است که ريسک ناشي از رويدادهاي نامطلوب در آينده را تقليل داده و دارايي ها و مسئوليت هاي بيمه گذاران را در مقابل خسارت هاي احتمالي آتي، حمايت مي کند. به همين دليل، بيمه، تبديل به جزئي جدايي ناپذير از زندگي و فعاليت هاي امروزي شده است. البته کارکرد بيمه در جوامع مختلف فراتر از نقش سنتي آن يعني تأمين اطمينان خاطر، ايمني و استقلال بوده و به عنوان ابزار و نهاد مهمي در تأمين پس انداز و منابع لازم براي رشد و توسعه اقتصادي کشورها ايفاي نقش مي کند. در حقيقت، بيمه علاوه بر سهمي که در کاهش مخاطرات و مديريت ريسک ها دارد، مي تواند به عنوان يک واسطه مالي کارآمد، آثار مهمي در رشد و توسعه اقتصاد کشور داشته باشد، که با گسترش روزافزون حجم اقتصاد و فعاليت هاي اقتصادي، اين نقش نيز از اهميت بيشتري برخوردار شده است. بر اين اساس، در اکثر کشورها صنعت بيمه به يکي از صنايع پويا و مهم تبديل شده است که کارکردهاي مختلفي در جهت رشد و توسعه اقتصادي و اجتماعي کشورها دارد.

این اثر توسط پژوهشكده بيمه منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير کتاب های اقتصاد  را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده مهدي فخارزاده ‏‏‏، روي الكساندر ‏‏‏،
مترجم غدير مهدوي ، الهام محمدي زرين ،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 196
نوبت چاپ 4
ابعاد 165*235 میلی‌متر
وزن 310
سال چاپ 1398
سايز وزيري
شابك9786229548103
كد كالا50237

محصولات مرتبط