سوالات متداول

كاربران گرامي
كاربردي‌ترين سوالات مطرح شده در قسمت «ارتباط با ما» به صورت‌ طبقه‌بندي شده در قالب «سوالات متداول» گرد‌آوري شده است. هدف از پاسخ‌گويي به اين دسته از سوالات، راهنمايي بهينه‌ي كاربران در بهره‌مندي از بخش‌هاي مختلف فروشگاه اينترنتي مي‌باشد. لذا پيشنهاد مي‌شود قبل از طرح سوال، مطالب مندرج در اين صفحه را به‌دقت مطالعه كرده و در صورت عدم دسترسي به پاسخ مورد نظر، سوال خود را طرح نماييد.
بديهي است چنان‌چه پاسخ سوال در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد، پاسخي به آن داده نخواهد شد.


 

1- چطور در سايت ثبت‌نام كنم؟

چنان‌چه تمايل به ثبت‌نام و خريد از سايت صانعي را داريد بايد به قسمت راهنماي فروشگاه رفته و پس از مطالعه راهنماي ثبت‌نام، در سايت صانعي ثبت‌نام نماييد.

2- مزاياي ثبت‌نام در سايت چيست؟

چنان‌چه قصد سفارش و يا خريد كالا داريد بايد در سايت صانعي ثبت‌نام نماييد. بدون ثبت‌نام در سايت امكان سفارش و خريد كالا وجود ندارد.

3- چطور در خبرنامه عضو شوم؟

براي عضويت در خبرنامه صانعي بايد در صفحه اصلي سايت پايين صفحه ايميل خود را وارد نموده و دكمه ثبت را كليك كرده و اطلاعات درخواستي را وارد نماييد.

4- پس از ثبت‌‌نام، ايميل‌هاي سايت برايم ارسال نمي‌شود، لطفا راهنمايي فرماييد:

در صورتي‌كه در هر مرحله، ايميلي از سوي فروشگاه اينترنتي دريافت نشود، موارد در زير آمده را بررسي فرماييد:
الف) چنانچه ايميل را به صورت آنلاين (Webmail) از طريق مرورگر (Browser) ملاحظه مي‌كنيد، در صورت عدم دريافت ايميل در inbox به پوشه spam نيز مراجعه نماييد و در صورت عدم دريافت ايميل در اين پوشه از طريق قسمت «ارتباط با ما» مطلب را با فروشگاه اينترنتي مطرح فرماييد.

ب) چنانچه اي‌ميل را با استفاده از نرم‌افزارهاي دريافت ايميل (Email Client) مانند Microsoft Outlook، EM Client ملاحظه مي‌كنيد، در صورت عدم دريافت ايميل در inbox، پوشه‌ي Junk Mail را نيز بررسي نماييد و در صورت عدم وجود ايميل در اين پوشه راه‌كار «الف» را اجرا نماييد.

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ، با سايت صانعي مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.


 

1- در صورت فراموش كردن رمز عبور چه اقدامي بايد انجام شود؟

چنان‌چه رمز عبور خود را فراموش كرده‌ايد، به صفحه ورود به سايت رفته و با وارد كردن آدرس پست الكترونيكي خود درخواست رمز عبور جديد نماييد.
در اين حالت درخواست رمز عبور به صورت خودكار به آدرس اي‌ميل شما ارسال مي‌شود. لطفا جهت تاييد آن، روي لينك عنوان شده در اي‌ميل كليك كنيد، با كليك بر روي لينك ارسالي در متن اي‌ميل، به صفحه مربوط به تغيير رمز عبور وارد مي‌شويد.  با وارد نمودن رمز جديد و تكرار آن، مي‌توانيد با نام كاربري خود به سايت وارد گرديد.

2- رمز عبورم را فراموش كرد‌ه‌ام. آيا براي شما امكان دارد آن را برايم ارسال كنيد؟

اطلاعات مشتريان در سايت خصوصي بوده و امكان دسترسي به آن وجود ندارد.

3- براي تغيير آدرس و شماره تلفنم بايد چه كار كنم؟

چنان‌چه تغييري در اطلاعات كاربري (مثل آدرس، تلفن و غيره) ايجاد شود بايد به قسمت اطلاعات كاربري و تماس رفته و اطلاعات آن را بروزرساني كنيد. اين كار بايد توسط خود مشتري انجام شود چرا كه اطلاعات مشتريان در سايت خصوصي بوده و امكان دسترسي به آن وجود ندارد.

 

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ، با سايت صانعي مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.

1- چطور يك كالا را براي خريد در سايت پيدا كنم؟ (چطور يك كالا را در سايت جستجو كنم؟)

براي جستجوي كتاب و خريد آن به راهنماي فروشگاه مراجعه كرده و قسمت راهنماي خريد را مطالعه نماييد.

2- چطور از سايت خريد كنم؟

براي آشنايي با نحوه خريد كالا، به راهنماي فروشگاه مراجعه كرده و قسمت راهنماي خريد را مطالعه نماييد.

3- كالاي دوره‌اي چيست و نحوه سفارش آن چگونه است؟

كالاهاي دوره‌اي كالاهايي هستند كه امكان خريد يك عنوان از آن‌ها به تنهايي وجود ندارد و در صورتي‌كه مشتري يك عنوان از آن‌ها را سفارش بدهد سايت به صورت خودكار ديگر جلدهاي كتاب را هم به سبد خريد اضافه خواهد كرد.

4- چطور مي‌توانم يك كالاي دوره‌اي بخرم؟

براي خريد كالاهاي دوره‌اي كافي است يك عنوان از آن را به سبد خريد اضافه كنيد بقيه عناوين به همراه آن اضافه مي‌شود.

5- چرا هنگام سفارش تعدادي از كالاها سايت به صورت خودكار دو يا چند جلد از آن‌ها را به سبد خريدم اضافه مي‌كند؟

كالاهاي دوره‌اي كالاهايي هستند كه امكان خريد يك عنوان از آن‌ها به تنهايي وجود ندارد و در صورتي‌كه مشتري يك عنوان از آن‌ها را سفارش بدهد سايت به صورت خودكار ديگر جلدهاي كتاب را هم به سبد خريد اضافه خواهد كرد.

6- يك كتاب را براي خريد در سايت جستجو مي‌كنم اما پيدا نمي‌شود.

در ابتدا مطمئن شويد كه اطلاعات كتاب (نام، نويسنده، مترجم و...) را درست جستجو كرده‌ايد. لازم به ذكر است وارد كردن نام كتاب به طور كامل در قسمت جستجو الزامي نبوده و مي‌توانيد قسمتي از آن را وارد كنيد. هم‌چنين مي‌توانيد يكي از اطلاعات (نام،‌ نويسنده، مترجم و ...) را وارد كرده و بر اساس آن جستجو را انجام دهيد. چنان‌چه اطلاعات كتاب در سايت بوده، اما موجودي ندارد، در اين حالت لطفا سفارش خود را ثبت نماييد. بدين‌صورت زماني‌كه ناشر كتاب را مجددا چاپ نمايد، سفارش شما ثبت شده و با ارسال ايميل به شما اطلاع داده مي‌شود تا نسبت به خريد كتاب مورد نظر اقدام نماييد.

 

7- پس از خريد و دريافت كتاب متوجه درج قيمت غيرچاپي روي كتاب شدم، لطفا راهنمايي فرماييد علت آن چيست؟

در مواردي ممكن است مشتري بعد از خريد و دريافت كتاب متوجه درج قيمت غيرچاپي روي كتاب شود. اين اختلاف قيمت به دليل تغييري است كه ناشر در قيمت فروش كتاب ايجاد كرده است. بديهي است تغيير قيمت كتاب با تغيير نوبت چاپ ايجاد مي‌شود اما گاهي ممكن است ناشر در همان نوبت چاپ نيز قيمت خود را تغيير دهد. جهت حصول اطمينان از تغيير قيمت مي‌توان از ناشر مربوطه پيگيري لازم را به‌عمل آورد.

8- محاسبه‌ي ارائه تخفيف در سايت صانعي چگونه است؟

تخفيف براي خريدهاي با رقم بالا، در سايت فروشگاه صانعي تركيبي از سقف خريد و انتخاب نوع كالا است. بنابراين قبل از خريد، مي‌توانيد با ارسال اي‌ميل به آدرس info@saneibook.comو مشخص كردن سقف خريد و نوع كالاي مورد نياز خود، درخواست اخذ تخفيف نماييد. در اين صورت با توجه به اطلاعات ارسالي شما، مبلغ تخفيف محاسبه شده و توسط اي‌ميل به اطلاع شما رسانده مي‌شود.

9- آيا امكان خريد از سايت صانعي ، براي خارج از ايران امكان‌پذير است؟

امكان خريد از سايت صانعي براي خارج از ايران فقط با كارت‌ اعتباري بانك‌هاي ايراني وجود دارد. ضمن اين‌كه پست كالا نيز فقط به داخل ايران امكان‌پذير است. شما مي‌توانيد با استفاده از كارت اعتباري بانك‌‌هاي ايراني و درج آدرس يكي از آشنايان داخل ايران، خريد خود را انجام دهيد.

10- آيا امكان رزرو كالا در فروشگاه صانعي وجود دارد؟

در سايت فروشگاه صانعي امكان رزرو كالا وجود ندارد. بلافاصله پس از خريد، كالا تهيه و براي شما ارسال مي‌شود. البته مشتري مي‌تواند بعد از خريد، تاريخ ارسال آن را در قسمت ملاحظات فاكتور مشخص كرده و تاريخ ارسال خريد خود را اعلام نمايد.

11- آيا در سايت صانعي ، امكان ارسال كتاب براي شخص ديگري به عنوان هديه وجود دارد؟

در سايت صانعي ، شما مي‌توانيد علاوه بر آدرس خود، چند آدرس در قسمت دفترچه‌ي‌ آدرس داشته باشيد و بنابه درخواست در هر خريد، آدرس و نام دريافت كننده را تعيين نماييد. هم‌چنين مي‌توانيد با مراجعه به اين قسمت آدرس‌هاي خود را حذف، اضافه و يا ويرايش نماييد. چنان‌چه نياز به راهنمايي داشتيد مي‌توانيد صفحه راهنماي استفاده از فروشگاه را مطالعه كرده و يا اينجا كليك كنيد.

هم‌چنين در صورت تمايل مي‌توانيد نسبت به اضافه كردن يك جمله تبريك در ابتداي كتاب خريداري شده اقدام نماييد. براي اين كار كافي است كه پس از خريد، عبارت مورد نظر خود را در قسمت ملاحظات فاكتور نوشته و ذكر كنيد كه «اين عبارت در ابتداي كتاب درج شود.»

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ، با سايت صانعي مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.

1- چرا سفارشم ثبت نشده اما پول از حسابم كسر شده است؟

نحوه كار سايت به اين‌صورت است كه چنانچه خريد شما موفق باشد فاكتور براي شما توسط اي‌ميل ارسال مي‌شود و همچنين ما مطلع مي‌شويم كه شما خريدي انجام داده‌ايد و براي شما كالاي مربوطه را ارسال كنيم. چنان‌چه در پروسه خريد هر اشكالي پيش بيايد و به انتهاي كار نرسد حتي اگر پول از حساب شما كسر شود و خريد موفقيت‌آميز نباشد فاكتور براي شما ارسال نخواهد شد و مبلغ مورد نظر از چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده مي‌شود. چنان‌چه بعد از 10 روز كاري پول به حساب شما برگشت داده نشود مي‌توانيد با مراجعه به قسمت «ارتباط با ما»، فرم مربوطه را پر كرده تا پيگيري‌هاي لازم انجام شود.

2- چرا برخي از كالاها در سايت صانعي قابل خريد نيستند؟

اين كالاها در سايت در موقعيت غيرقابل سفارش مي‌باشد. كالاهاي غيرقابل سفارش به كالاهاي اطلاق مي‌شود كه بنا به دلايلي موجود نيست مثلا چاپ كالا تمام شده است و... براي آشنايي بيشتر با موقعيت كالاها در سايت مي‌توانيد به قسمت راهنماي فروشگاه مراجعه كنيد. موقعيت هر كالا در سايت مشخص شده است (اضافه به سبد خريد، سفارش، غيرقابل سفارش) هر زمان كالا در موقعيت اضافه به سبد خريد بود مي‌توانيد خريد خود را انجام بدهيد.

3- هنگامي‌كه در حين خريد مبلغ فاكتور دوبار از حسابم كم شده است چه كاري انجام دهم؟

مبلغ مورد نظر طي مدت چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده خواهد شد. مي‌توانيد با مراجعه به قسمت «ارتباط با ما»، فرم مربوطه را پر كرده تا چنان‌چه بعد از 10 روز كاري پول به حساب شما برگشت داده نشود پيگيري‌هاي لازم انجام شود.

4- چرا كتابي را كه خريده‌ام بعد از يك هفته هنوز به دستم نرسيده است؟

نحوه كار سايت بدين صورت است كه چنان‌چه خريد شما موفق باشد فاكتور براي شما توسط اي‌ميل ارسال مي‌شود. بنابراين پس از ثبت سفارش ابتدا در قسمت بايگاني كاربر خود در سايت فاكتورهاي خريد را بررسي نموده و از صدور فاكتور مربوطه اطمينان حاصل نماييد. چنان‌چه فاكتوري براي شما ارسال نشده باشد به اين معني است كه خريد شما ثبت نشده است. اما چنان‌چه پول از حساب شما كسر شده باشد مبلغ مورد نظر از چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در اين شرايط نيازي به پيگيري قبل از مدت 10 روز كاري از طرف شما نمي‌باشد.

5- كد رهگيري چيست و چه كاربردي دارد؟

براي مشاهده كد رهگيري در سايت لطفا در صفحه اول به قسمت كاربر من، سوابق خريد مراجعه كنيد. با ثبت كد رهگيري در سايت پست مي‌توانيد در جريان مراحل ارسال آن قرار گيريد.

6- سريع‌ترين روش دريافت كالا پس از خريد از سايت فروشگاه صانعي چيست؟

سريع‌ترين روش به ترتيب به شرح زير مي‌باشد:
1- پيك موتوري (مختص به مشتريان تهران): درصورتي كه خريد بين ساعات اداري انجام شود و كالا به تعداد مورد درخواست در سايت موجود باشد در همان روز نسبت به ارسال كالا توسط پيك موتوري اقدام مي‌شود. بديهي است در صورت عدم مطابقت موجودي كالا با سفارش مشتري و يا خريد در ساعات غير اداري، حداكثر دو روز كاري براي تهيه و ارسال كالا در نظر گرفته مي‌شود.
2- پست پيشتاز: درصورتي كه خريد بين ساعات اداري انجام شود و كالا به تعداد مورد درخواست در سايت موجود باشد در همان روز نسبت به ارسال آن از طريق پست پيشتاز اقدام مي‌شود. بديهي است در صورت عدم مطابقت موجودي كالا با سفارش مشتري و يا خريد در ساعات غير اداري، حداكثر دو روز كاري براي تهيه و ارسال كالا در نظر گرفته مي‌شود.
3- پست سفارشي: درصورتي كه خريد بين ساعات اداري انجام شود و كالا به تعداد مورد درخواست در سايت موجود باشد در همان روز نسبت به ارسال آن از طريق پست سفارشي اقدام مي‌شود. بديهي است در صورت عدم مطابقت موجودي كالا با سفارش مشتري و يا خريد در ساعات غير اداري، حداكثر دو روز كاري براي تهيه و ارسال كالا در نظر گرفته مي‌شود.

شايان ذكر است علاوه بر خريد از سايت فروشگاه صانعي، امكان سفارش تلفني هم وجود دارد. بدين‌منظور لطفا با شماره 66481822 تماس گرفته و پس از ثبت سفارش، نوع ارسال آن را نيز مشخص نماييد.

7- چگونه مي‌توان با اطمينان از يك فروشگاه اينترنتي خريد با سقف نامحدود انجام داد؟

همراه با رشد صنعت تجارت الكترونيك نگراني‌هاي متعددي در زمينه‌ي انجام تراكنش‌هاي مالي در بستر اينترنت به وجود آمده است. يكي از نگراني‌هاي مخاطبين فروشگاه‌هاي مجازي (كاربران اينترنتي)، اطمينان از صحت مبالغ پرداختي مي‌باشد. در اين مختصر سعي بر اين است تا با توضيح استانداردهاي رعايت شده در فروشگاه اينترنتي صانعي، ميزان اطمينان مشتريان از وجوه پرداختي افزايش يابد تا اين‌كه كاربران بتوانند بدون در نظر گرفتن سقف خريد و به صورت نامحدود اقلام مورد نياز خود را تامين كنند.

1- نماد اعتماد الكترونيكي
منظور از «نماد اعتماد الكترونيكي» گواهي صادر شده توسط مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت مي‌باشد كه به فروشگاه‌هاي مجازي پس از رعايت مفاد آن و دريافت مدارك مربوطه، اعطا مي‌شود. در قياس مي‌توان اين نماد را معادل با جواز كسب در فروشگاه‌‌هاي غير مجازي به‌شمار آورد. لذا «نماد اعتماد الكترونيك» تضميني براي حصول اطمينان كاربران از ميزان سقف خريد و صحت انجام تراكنش‌هاي مالي در فروشگاه‌هاي مجازي مي‌باشد.
2- تضمين پرداخت از طريق درگاه‌هاي بانكي
يك فروشگاه مجازي براي اخذ درگاه‌ پرداخت اينترنتي (Gateway) از بانك‌هاي عضو شبكه‌ي شتاب موظف است مدارك معتبري، از جمله آگهي تاسيس مندرج در روزنامه رسمي، فرم قرارداد به صورت ممهور و... را به بانك ارائه دهد. هم‌چنين يك شناسه از طرف بانك به فروشگاه مجازي اعطا مي‌شود كه متضمن پرداخت مشتريان اينترنتي با سقف خريد نامحدود مي‌باشد. بنابراين تمامي بانك‌هاي عضو شبكه‌ي شتاب از صحت مبالغي كه توسط كاربران به حساب فروشگاه‌هاي مجازي واريز مي‌شود، پشتيباني مي‌نمايند.
3- همكاري با اداره پست
طبق قوانين اداره پست، كليه مرسولات پستي توسط آن شركت بيمه شده و اين امر تضميني جهت ارسال بدون نقص مرسولات خريداري شده مي‌باشد، كه در غيراين صورت كاربر مي‌تواند از بيمه مربوط به اداره پست استفاده نمايد. هم‌چنين پس از خريد از فروشگاه اينترنتي صانعي، يك كد رهگيري به كاربر اعلام مي‌شود كه با درج آن در سايت رسمي اداره پست، مي‌توان از وضعيت كالاي ارسالي اطلاع حاصل كرد.
 

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ،  مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.

1- چرا برخي از كالاها در سايت صانعي قابل سفارش و خريد نيستند؟

اين كالاها در سايت در موقعيت غيرقابل سفارش مي‌باشد. كالاهاي غيرقابل سفارش به كالاهاي اطلاق مي‌شود كه بنا به دلايلي موجود نيست مثلا چاپ كالا تمام شده است و... براي آشنايي بيشتر با موقعيت كالاها در سايت مي‌توانيد به قسمت راهنماي فروشگاه مراجعه كنيد. موقعيت هر كالا در سايت مشخص شده است (اضافه به سبد خريد، سفارش، غيرقابل سفارش) هر زمان كالا در موقعيت اضافه به سبد خريد بود مي‌توانيد خريد خود را انجام بدهيد.

2- به دليل نداشتن موجودي كالا سفارشم معلق مانده است.

متاسفانه كتاب هنوز تجديد چاپ نشده است. در صورت تمايل مي‌توانيد كتاب ديگري جايگزين كنيد تا براي شما ارسال شود.

3- به صورت ايميل به بنده اطلاع داده شده است كه سفارشم تهيه شده است، اما هم‌چنان گزينه اضافه به سبد خريد وجود ندارد.

ابتدا مطمئن شويد كه مشخصات كتاب درخواستي را به شكل صحيح وارد كرده‌ايد. چنان‌چه كتاب درخواستي موجود نمي‌باشد اين امكان وجود دارد كه يك نفر زودتر از شما اقدام به خريد آن كرده است.

4- كتابي را در سايت سفارش داده‌ام اما پس از تهيه آن توسط سايت، افزايش قيمت داشته است. علت ‌آن چيست؟

در شرايطي كه كتاب فاقد موجودي بوده ولي تامين آن امكان‌پذير باشد، مشتري مي‌تواند نسبت به سفارش آن در سايت صانعي اقدام كند. لذا در موارد اين چنيني ممكن است قيمت كتاب از سوي ناشر تغيير كرده باشد و زماني كه مشتري براي خريد آن به سايت مراجعه مي‌كند متوجه اين مطلب شود. بديهي است اين افزايش قيمت فقط توسط ناشر انجام مي‌شود.

 

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه، با سايت صانعي مطرح نماييد. لازم به ذكر است چنان‌چه پاسخ شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد به طور اتوماتيك پاسخي به آن داده نخواهد شد.

1- كارت تخفيف سايت صانعي چيست؟

در آينده امكان تخفيف در سايت صانعي راه‌اندازي مي‌شود كه تمهيداتي هم براي آن ديده شده است. تخفيف در سايت تركيبي از سقف خريد و انتخاب نوع كالا است كه به صورت اتوماتيك روي فاكتور مشتريان در نظر گرفته خواهد شد.

2- شماره كارت اعتباري سايت صانعي چيست؟ آيا وارد كردن شماره كارت اعتباري براي خريد از سايت اجباري است؟

كارت اعتباري سايت صانعي كه شامل تخفيف درصدي و يا ريالي مي‌باشد، به مناسبت‌هاي مختلف و در شرايط خاص به مشتريان ارائه داده مي‌شود.

وارد كردن شماره كارت اعتباري سايت صانعي براي انجام مراحل خريد ضروري نيست و بدون وارد كردن آن مي‌توانيد مراحل خريد خود را كامل كنيد.

 

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ، با سايت صانعي مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.

1- شرايط همكاري با انتشارات صانعي (به عنوان: مترجم- ويراستار- چاپ كتاب و ...) چيست؟

جهت كسب اطلاعات در زمينه‌ي همكاري با انتشارات صانعي مي‌توانيد با آدرس اي‌ميل info@saneibook.com تماس حاصل فرماييد.

2- شرايط همكاري با كتاب‌فروشي صانعي چيست؟

جهت كسب اطلاعات در زمينه‌ي همكاري با كتاب‌فروشي صانعي مي‌توانيد با آدرس اي‌ميل info@saneibook.com تماس حاصل فرماييد.

3- شرايط همكاري با سايت صانعي جهت معرفي كتاب چيست؟

براي اين‌كه اطلاعات كتاب شما در سايت صانعي قرار داده شود، پيشنهاد مي‌شود يك جلد از كتاب‌تان را به آدرس كتاب‌فروشي صانعي ارسال نماييد. لازم به ذكر است كتاب مربوطه در آرشيو صانعي بايگاني شده و به شما عودت داده نمي‌شود.
هم‌چنين از آن‌جايي كه امكان افتتاح حساب براي اشخاص متعدد، متناسب با تعداد عناوين موجود امكان‌پذير نمي‌باشد، لذا تامين كتاب جهت عرضه در سايت صانعي تنها از طريق ارتباط با توزيع‌كنندگان معتبر و فعال در خيابان انقلاب انجام مي‌پذيرد. در خاتمه پيشنهاد مي‌شود در صورت امكان، كتاب را در اختيار توزيع‌كنندگان قرار داده و مشخصات توزيع‌كننده را ارسال نموده تا در صورت نياز جهت تهيه و تامين آن اقدامات لازم به عمل آيد.

 

چنان‌چه پاسخ شما در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌ها موجود نباشد، سوال خود را به وسيله ارسال اي‌ميل از طريق پر كردن فرم مربوطه ،  مطرح نماييد. بديهي است چنان‌چه سوال شما در موضوعات طبقه‌بندي شده وجود داشته باشد پاسخي به آن داده نخواهد شد.