جزئيات اجرايي تاسيسات الكتريكي ( ويژه آزمون هاي نظام مهندسي و كترشناسي رسمي )

ناشر: پارسيا
نویسنده: پوريا ساسانفر ‏‏‏، بهنام دولت خواه ‏‏‏،
وضعيت : موجود در انبار
80,000تومان 72,000تومان
تخفیف : 8,000تومان

درباره کتاب جزئيات اجرايي تاسيسات الكتريكي ( ويژه آزمون هاي نظام مهندسي و كترشناسي رسمي ) اثر بهنام دولت خواه و پوريا ساسانفر:

يک طرح ايده آل از تاسيسات الکتريکي ساختمان طرحي است که هم شامل پلان باشد و هم جزئيات و توضيحات اجرايي دقيق داشته باشد. بسياري از طراحان تاسيسات برقي پلان هاي متفاوت تاسيسات برقي از جمله پلان هاي روشنايي، پريز، تاسيسات جريان ضعيف، ارتينگ، همبندي و ... را به خوبي ترسيم مي کنند اما در بخش جزئيات نصب تجهيزات، همواره کاستي هايي مشاهده ميشود. نتيجه اين خواهد شد که مجري براساس سليقه خود و نه مطابق با نظر طراح، تجهيزات برقي را نصب مي نمايد. ناظر نيز که وظيفه نظارت بر اجراي دقيق نقشه ها را برعهده دارد همواره با معضل عدم آگاهي از چگونگي نصب تجهيزات مطابق با آنچه که مدنظر طراح است مواجه ميشود. در نهايت در گيرودار اختلاف فاحش بين نظر طرح و آنچه که اجرا شده است، هدف اصلي که اجراي مفاد مقررات ملي ساختمان است، گم ميشود. در اين کتاب نمونه هاي کاربردي و دقيقي از جزئيات اجرايي تأسيسات الکتريکي ساختمان به همراه توضيحات مرتبط که منطبق بر مباحث مقررات ملي ساختمان است تهيه و به پيشگاه طراحان، ناظرين و مجريان محترم تأسيسات الکتريکي ساختمان تقديم شده است. اميد است که متخصصان فعال در اين حوزه، با مطالعه توضيحات و جزئيات اجرايي مندرج در اين کتاب باعث ارتقاء کيفيت و محتواي فني طرحها شوند.

این اثر توسط پارسيا منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير کتاب های برق  را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده پوريا ساسانفر ‏‏‏، بهنام دولت خواه ‏‏‏،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 284
نوبت چاپ 1
ابعاد 165*235 میلی‌متر
وزن 820
سايز وزيري
سال چاپ 1398
شابك9786229588338
كد كالا50366

محصولات مرتبط