راهنماي كاربردي تكنسين هاي برق

كتابي كاربردي براي همه برقكارها
ناشر: انتشارات نصير بصير
نویسنده: كريستوفر كيتچر
مترجم: اميد آقائي ، نيلوفر جعفري پور
وضعيت : موجود در انبار
27,900تومان 25,100تومان
تخفیف : 2,800تومان

درباره‌ي كتاب راهنماي كاربردي تكنسين هاي برق اثر كريستوفر كيتچر و ترجمه اميد آقائي ، نيلوفر جعفري پور :

ضروری است تمامی مهندسان برق این کتاب را در جعبه ابزار خود داشته باشند. این کتاب توصیه عملی خوبی برای حل مسائل واقعی میدهد و فقط بر روی قبول شدن در امتحان تمرکز نکرده است»

- David Nunan, Steve Willis Training Ltd.

این کتاب هر آنچه مهندسان برق باید در مورد فعالیت در کارگاه بدانند در بر دارد و نه تنها جنبه های ایمنی و س لامت کار در کارگاه را پوشش می دهد بلکه روشها و اطلاعات آزمایش(۱) مورد نیاز یک مهندس برق امروزی را شامل میشود. مسائل و مشکلات آیین نامه به همراه دستورالعمل هایی گام به گام برای هر کار گردآوری شده اند. پس از آن اطلاعات آزمایشی، چک لیست ها، و نمونه فرم ها داده شده اند تا کارگران کارگاه بتوانند از این که هر چیزی که به آنها مربوط است را درست انجام دادند مطمئن شوند. hristopher kitcherC بیش از ۵۰ سال در صنعت برق مشغول به کار بوده است

. کریس نه تنها به عنوان پیمانکار و سازنده فعالیت می کرد بلکه سالیان سال یک سخنران در زمینه ی تاسیسات الکترونیکی در دانشگاه Central Sussex بود و هنوز یک بازرس NICEIC برای طرح گواهینامه میکرو تولید (۳) است. در ۱۷ سال انتهایی کارش، وی در محیط دانشگاهی فعالیت کرده است در حالی که مهارت های برقی خود را با کار در کارگاه به طور دورهای حفظ کرده است.

این اثر توسط  انتشارات كتاب نصير بصير منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير كتاب هاي برق را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده كريستوفر كيتچر ‏‏‏،
مترجم اميد آقائي ، نيلوفر جعفري پور ،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 138
نوبت چاپ 1
ابعاد 165*235 میلی‌متر
وزن 320
سايز وزيري
سال چاپ 1398
شابك9786007140574
كد كالا50833

محصولات مرتبط