فرهنگ و هنر و ادبيات ايران و جهان

مجموعه پژوهش هنر
ناشر: مشاوران صعود ماهان
نویسنده: هما سادات حسيني
وضعيت : موجود در انبار
63,000تومان

درباره‌ي كتاب فرهنگ و هنر و ادبيات ايران و جهان اثر هما سادات حسني :

به نام او که آفریننده زیباییهاست هنر به مثابه یکی از ارکان مهم جامعه مدنی، همواره از موضوعات جالب توجه اندیشمندان و صاحب نظران بوده و در این راستا کتب متعددی از اساتید به یادگار مانده است.

رشته تحصیلی «پژوهش هنر» توانسته در چند سال اخیر توجه بسیاری از علاقه مندان به مباحث نظری هنر را به خود جلب کند. در این رشته به هر یک از هنرها تا حدودی پرداخته می شود و بدین خاطر اکثر دانشجویان در هنگام آماده سازی برای شرکت در آزمون های دانشگاهها با مشکل حجم بسیار زیاد منابع و اطلاعات و فرصت کم مطالعاتی مواجه میشوند. در این کتاب سعی شده است با جمع آوری اطلاعات مفید به صورت مختصر و در عین حال جامع که بتواند پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، ایشان را در کسب دانش نظری در مورد تمامی مباحث هنری یاری رساند. امید است با بهره گیری صحیح از مطالب مجموعه کتابهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد دانشجویان عزیز به سطح علمی مطلوب دست یافته و در این آزمون موفق و سربلند باشند.

این اثر توسط  انتشارات كتاب مشاوران صعود ماهان منتشر شده است و می توانید اين كتاب و ساير كتاب هاي هنر را از طریق خرید آنلاین از سایت فروش اینترنتی کتاب صانعی سفارش دهید.

نویسنده هما سادات حسيني ‏‏‏،
نوع جلد شوميز
زبان فارسي
تعداد صفحات 161
نوبت چاپ 1
ابعاد 210*280 میلی‌متر
وزن 450
سال چاپ 1398
شابك9786004587136
كد كالا50573

محصولات مرتبط